Rodzaje baterii do wody w domu

Wybór armatury jest jedną z ważniejszych kwestii podczas kompleksowego remontu łazienki i kuchni. Producenci oferują nam szeroką gamę rozwiązań. Czasami trudno jest zdecydować się na konkretne propozycje. Duży problem może sprawić na przykład wybór baterii do wody. Dlatego przedstawimy dzisiaj kilka ciekawych propozycji z tej kategorii.

Baterie podtynkowe Grohe

Baterie podtynkowe od pewnego czasu cieszą się stale rosnącą popularnością. Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzają się w każdej łazience. W zasadniczy sposób różnią się one od tradycyjnych rozwiązań. Baterie podtynkowe Grohe są bowiem schowane w ścianie. Na zewnątrz znajdują się jedynie te elementy, do których użytkownik musi mieć dostęp. Zwolennicy baterii podtynkowych podkreślają niezaprzeczalne walory estetyczne takich produktów. To jednak nie wszystko. Baterie podtynkowe są o wiele mniej narażone na uszkodzenia, aniżeli ich klasyczne odpowiedniki. Poza tym znacznie ułatwiają zachowanie czystości w łazience. Zapewne każdy z nas wie, jak wiele wysiłku może kosztować czyszczenie baterii zamontowanej na ścianie. W kategorii baterii podtynkowych możemy wyróżnić przede wszystkim baterie umywalkowe, baterie wannowe i baterie prysznicowe. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest podtynkowa bateria termostatyczna. Jest ona przystosowana do obsługi trzech wyjść wody. Intuicyjne przyciski pozwalają wybrać źródło wody, a specjalny przycisk umożliwia ustawienie idealnej temperatury.

Baterie prysznicowe Grohe

Planując aranżację łazienki, stajemy przed wyborem montażu wanny lub kabiny prysznicowej. W tym drugim przypadku konieczny będzie jeszcze wybór odpowiedniej baterii do wody. Przede wszystkim bateria musi być umieszczona na odpowiedniej wysokości tak, aby wszyscy mieszkańcy mieli swobodny dostęp do systemu regulacji wody. Równie ważny jest także montaż rączki prysznica lub deszczownicy. Powinny być one osadzone na takim poziomie, aby dosyć wysoka osoba mogła bez problemu skorzystać z górnego natrysku. Wybierając baterie prysznicowe, należy również zwrócić uwagę na solidność wykonania. Nie chodzi tylko o bezproblemową regulację, ale także zastosowanie solidnych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Przecież montując baterię do prysznica mamy prawo liczyć, że będzie ona działać niezawodnie przez kilka lat.

Baterie kuchenne Grohe

Wybierając armaturę, nie można zapomnieć o baterii do kuchni. W tej kategorii również panuje duże zróżnicowanie. Baterie kuchenne Grohe wykorzystują nowoczesne technologie. Charakteryzują się także dużą wytrzymałością i trwałością. Nie bez znaczenia jest również ich nieszablonowa stylistyka, która pozwala wybrać model idealnie dopasowany do konkretnej aranżacji kuchni. W ofercie znajdują się zarówno klasyczne modele, jak i nowoczesne baterie o geometrycznych kształtach. Bardzo ciekawym rozwiązaniem są baterie z filtrem do wody, który pozwala korzystać z oczyszczonej wody.

Kupując baterie do kuchni i łazienki, należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Priorytetem jest oczywiście jakość i wytrzymałość produktów. Równie ważny jest sposób montażu oraz stylistyka baterii. Na szczęście marka Grohe oferuje szeroki wybór zróżnicowanych rozwiązań, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here