Plakaty na ścianę – modny dodatek w Twoim wnętrzu

0
1495

Wieszanie wspomnień, inspiracji czy motywujących do działania cytatów stało się szalenie modne. Kto nie chce zostać w tyle, powinien już dziś pomyśleć o stworzeniu swojej małej “galerii”. Ściana wypełniona plakatami z pięknymi kadrami zdecydowanie lepiej będzie prezentować się we wnętrzu niż pusta ściana.

Tablice marzeń

Sukces Instagrama pokazuje jak bardzo przywiązujemy się do zdjęć. Tworzymy zestawienia wspomnień, klikamy serduszka w zachwycające nas kadry, a nawet zapisujemy te, które najbardziej nam się spodobały. Zestawianie ze sobą z pozoru niepasujących do siebie zdjęć stało się sztuką samą w sobie. Stąd chcemy również wyrazić swój styl i pokazać dobry gust we wnętrzu swoich mieszkań i domów.

Co wybrać, aby nasza galeria była nie tylko ciekawa, ale i inspirująca?

Pierwszą kwestią jest sprecyzowanie, co nam się podoba i jakie mamy oczekiwania. Najważniejsze są nasze odczucia i nasze samopoczucie, kiedy spędzamy czas w urządzonych przez nas wnętrzach. Dostępne jest całe spektrum tematów, z których możemy wybrać nam odpowiadające. Szeroka oferta sklepów internetowych takich jak Scandi Poster pozwala na znalezienie w jednym miejscu wielu pięknych, inspirujących i wysokiej jakości plakatów. To sklep, w którym znajdziemy wszystko do aranżacji naszych ścian. Dostępne jest kilkadziesiąt stylów oferowanych plakatów jak plakaty skandynawskie, okolicznościowe, z napisami, ze zwierzętami, motywacyjne, czy dla dzieci.

Najpopularniejsze trendy

Styl skandynawski jest modny od wielu lat. Wbrew pozorom to nie tylko minimalizm. Plakaty skandynawskie Scandi Poster obejmują także motywy bardziej wyraziste – glamour, designerskie, abstrakcje czy reprodukcje mistrza sztuki ulicznej Baksy’ego. Z kolei dla wielbicieli subtelnych wzorów przygotowane zostały plakaty przedstawiające gwiazdozbiory, ludzi, napisy czy odkrywcze mapy miast.

Plakaty przeznaczone do pokoi dziecięcych powinny być wesołe i wpływać na rozwój malucha. Bardzo ładne i ciekawe są plakaty ze zwierzętami, dzięki którym dziecko zapozna się z magicznym światem natury. Mali fani wszelkiego rodzaju superbohaterów z zachwytem będą patrzeć na ściany udekorowane plakatami Superhero czy Star Wars. Ponadto dostępne są także plakaty edukacyjne dla młodzieży, a dla całkiem małych dzieci z metryczką urodzinową.

Motyw natury i podróży to utrzymujący się trend od wielu sezonów. Jest nie tylko estetyczny, ale i kojąco wpływa na nasze samopoczucie. Delikatne liście w wazonach, porywające krajobrazy górskie czy elektryzujące zielenią liście palm przeniosą nasze myśli w stan relaksu i spokoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here