Multiramy — 6 odlotowych pomysłów na multiramkę!

Multirama to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów ramek. Nic dziwnego – są bardzo praktyczne, a do tego wyglądają bardzo efektownie! To nie tylko doskonały sposób na przyozdobienie wnętrza, ale również ciekawy pomysł na oryginalny prezent. Szukasz sposobów, jak wykorzystać multiramkę? Zapraszamy do lektury.

Sposób na uwiecznienie ważnych wydarzeń

Gdy masz do wykorzystania jedną czy dwie ramki, na pewno trudno jest Ci zdecydować się na to, jakie zdjęcia w nich umieścić. A już w szczególności, gdy chodzi na przykład o fotografie ślubne lub inne, dokumentujące ważne wydarzenia. W takiej sytuacji nie ma lepszego rozwiązania niż multirama, która może pomieścić nawet osiem zdjęć! Co więcej, występuje w różnych konfiguracjach, dlatego łatwo dopasować ją do swoich potrzeb. Ciekawe modele znajdziesz na: https://www.ramka.pl/multiramy.

Utrwal wspomnienia w ramce

Wspomnienia to nie zawsze zdjęcia. Wiele osób lubi zachowywać na pamiątkę różne drobne rzeczy, które kojarzą im się z konkretnymi sytuacjami w życiu. Takie drobiazgi to na przykład serwetka z restauracji, w której odbyła się pierwsza randka, bilet do kina z ulubionego filmu czy pocztówka z wakacji. Takie wspomnienia nierzadko leżą schowane w pudełku, ponieważ zwyczajnie trudno jest znaleźć dla nich odpowiednie miejsce. Antyramy ze względu na swoją formę i rozmiar nie zawsze się sprawdzają, ale multiramy – owszem. Dostępne są w różnych rozmiarach i stylach, co sprawia, że z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Co więcej, dzięki nim uporządkujesz wspomnienia, które będą pięknie wyeksponowane.

Multiramy z codzienną dawką motywacji

Świetną alternatywą dla zdjęć w multiramkach są bez wątpienia także grafiki z cytatami motywacyjnymi. Możesz je wypisać samodzielnie, stworzyć swój projekt i wydrukować lub znaleźć gotowe pomysły w sieci. Internet to kopalnia inspiracji, dlatego na pewno nie będziesz mieć problemu z odszukaniem ciekawych sentencji. Takie hasła idealnie prezentują się w połączeniu chociażby ze zdjęciami widoków z wakacji.

Wystawa prac Twojego malucha

Jeśli Twoja pociecha uwielbia rysować, a z przedszkola przynosi mnóstwo prac plastycznych, stwórz w domu galerię z jego dziełami. Nie chowaj prac malucha w szufladach. Wyeksponuj je w wyjątkowym miejscu. Multiramka będzie tu świetnym rozwiązaniem, ponieważ pomieści kilka wyjątkowych malunków. Z pewnością Twoje dziecko będzie bardzo szczęśliwe, a Ty zyskasz bardzo oryginalną i sentymentalną ozdobę w domu.

Galeria kartek urodzinowych

Każda sentymentalna osoba, która lubi pamiątki, na pewno gromadzi kartki ze swoich urodzin. Jeśli też tak masz, na pewno w swoich zbiorach posiadasz już niemały zbiór życzeń od bliskich. Po urodzinach wędrują najczęściej na komodę, gdzie każdego dnia przypominają o tym wyjątkowym dniu. Jednak w momencie, kiedy zaczynają się kurzyć, chowasz je pewnie do pudełka czy szuflady, gdzie leżą zapomniane. Może warto wykorzystać multiramę i stworzyć galerię z kartkami urodzinowymi? Na pewno będzie stale przywoływała masę wspomnień.

Ścienny zielnik z ulubionymi kwiatami

Na koniec coś nieoczywistego, czyli sposób na suszone kwiaty. To dziś bardzo popularny motyw, który gości na tekstyliach domowych, zeszytach, notatnikach, biżuterii czy porcelanie. Warto więc samodzielnie zasuszyć swoje ulubione rośliny, a później wkomponować je w multiramy. Można je także podpisać ozdobnym pismem kaligraficznym. Z pewnością taka ozdoba przykuje uwagę każdego gościa. Jeśli szukasz idealnych multiramek do takiego ściennego zielnika, zajrzyj na: https://www.ramka.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here