Pokój dzienny jest tą przestrzenią w każdym domu czy mieszkaniu, w której spotyka się cała rodzina, by odpocząć, zrelaksować się i porozmawiać. To właśnie tutaj zaprasza się także gości, więc z całą pewnością wnętrze owo ma charakter reprezentacyjny. Jednak czy na jego umeblowanie i udekorowanie trzeba wydać dziesiątki tysięcy złotych? Czy da się może zrobić to niedrogo, lecz bardzo stylowo? Wszak ci z mniejszym znacznie budżetem także pragną mieszkać pięknie!

Możesz zrobić to tanio!

Na szczęście jednak w dzisiejszych czasach jak najbardziej projektanci mebli oraz różnego typu dekoracji i ozdób myślą o osobach, które nie dysponują ogromnym budżetem. Jak osiągnąć efekt „wow” za nieduże pieniądze? Już wyjaśniamy?

Warto z pewnością postawić na meble typu basic, bardzo proste, standardowe, raczej minimalistyczne. Do nich bowiem będzie można dobrać przeróżne dodatki w zależności od tego, w jakim stylu będziemy pragnęli mieć urządzony nasz pokój dzienny.  Panele podłogowe ze średniej póki okażą się być bardzo dobra alternatywną dla drogich drewnianych podłóg, natomiast żyrandol imitujący kryształowy będzie błyszczał niemalże tak samo, jak ten zrobiony z kryształów.

Nie zapominajmy rzecz jasna również o ozdobach naściennych, bowiem to właśnie one sprawiają, że pomieszczenie nabiera niezwykłego blasku. Z całą pewnością warto pomyśleć tutaj o czymś, co stanie się głównym elementem dekoracyjnym na danej przestrzeni, o czymś modnym i stylowym zarazem. Chodzi tu rzecz jasna o tanie fototapety na wymiar, dzięki którym nawet najprostsze i  oszczędnie urządzone wnętrze nabierze niezwykłego blasku, Wszak aby mieć gustownie urządzony pokój dzienny, zdecydowane nie trzeba wydawać fortuny.

Jakie wzory są na topie?

Warto zastanowić się ad tym, które z wzorów będą się nadawały do pokoju dziennego. Jeżeli chcielibyśmy optycznie to powiększenie powiększyć i sprawić, byt oczom wszystkich jawiło się ono jako rozległe, koniecznie powinniśmy postawić na modele 3d. Trójwymiar jest dziś w modzie, tego typu egzemplarze pojawiające się na powierzchni ściany zaś świadczą o tym, iż domownicy doskonale znają najnowsze trendy w aranżacji wnętrz.

Nie zapominajmy także o niezwykle gustownych panoramach wielkich miast. Dzięki nim można bowiem poczuć się jak w Nowym Jorku, Rzymie czy też Paryżu – i to za bardzo niewielkie pieniądze. Dzięki temu rozwiązaniu każde wnętrze nabierze charakteru. Nic zatem dziwnego, że tak wielu klientów decyduje się dziś na zakup.

Gdy mówimy o tanich i stylowych zarazem fototapetach, na pewno nie możemy nie wspomnieć chociaż kilku słów na temat niezwykle gustownych motywów kwiatowych. Jednak niech nie wydaje się nikomu, iż są one nudne i sztampowe, takie, z jakimi spotykaliśmy się wiele lat temu. Dzisiaj motywy orchidei, dmuchawców czy też palmowych liści to jedna z najnowocześniejszych i najbardziej rozchwytywanych propozycji.

Okazuje się, że wcale nie trzeba dysponować dużym budżetem, by mieć pokój dzienny niczym  z bajki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here