Chyba wszystkim meblościanka kojarzy się tak samo – z reliktem PRL’u , rekwizytem rodem z domu babci, ogromnym, ciężkim segmentem, zajmującym większość pokoju. Najczęściej od razu przychodzą na myśl bardziej lub mniej rodowe kryształy za witryną i starannie wykrochmalone obrusy w szafkach. Taki mebel był niegdyś w każdym domu, jest nieodłącznym elementem zdjęć z dzieciństwa, do dziś zresztą gości w wielu wnętrzach, czy to ze względu na sentyment, czy praktyczność – sporo miejsca do przechowywania dawało mnóstwo możliwości!

Niemniej, myśl o takim meblu raczej nie przyświeca tym, którzy stoją przed wyborem odpowiednich produktów do nowej aranżacji. A tymczasem chyba każdy doznaje ogromnego zdziwienia, kiedy pod tym hasłem znajduje stylowe, nowoczesne meblościanki, idealne do współczesnych wnętrz. Sposobów na umeblowanie są setki. Najczęstszym ograniczeniem jest wyobraźnia, chociaż i tutaj można się mile zaskoczyć, bo nowoczesny design właściwie nie ma granic.

Nowoczesne meble systemowe

Jest mnóstwo propozycji, wzorów, tworzyw i kolorów do wyboru, nie mówiąc już o mnogości charakterów danych segmentów. Można zrealizować eklektyczną wizję i zewsząd dobierać meble, w zależności od zapotrzebowani i upodobań. Wiele ludzi decyduje się na odświeżenie produktów, które nadal spełniają swoje zadanie, inni z kolei uwielbiają wynajdywać prawdziwe perełki na targach staroci lub robić je samemu. Niezależnie od tego, czy ktoś decyduje się na meble w wysokim połysku czy też tradycyjne drewno – każdy znajdzie coś dla siebie. Idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie wygodę, komfort użytkowania i praktyczność użytkowania będzie… meblościanka.

Sposób na realizację swoich wnętrzarskich wizji z jej pomocą znajdą zarówno wielbiciele stylu retro, jak i miłośnicy bardziej futurystycznych aranżacji. Niezależnie od upodobań, wszyscy mają jeden zamysł – umeblować wnętrze z dobrym gustem, w dobrej cenie. Okazuje się, że to także nie jest zbyt wielkim wyzwaniem – tania i nowoczesna meblościanka wcale nie jest świętym Graalem wśród mebli! To modne, wygodne, stylowe rozwiązania dla tych, którzy chcą połączyć tradycję, prostotę i nowoczesność, a zarazem pozostawić we wnętrzu nieco swobody i wolnej przestrzeni. Można je znaleźć w sklepie Meble Za Grosze. Meble systemowe, bo tak nazywa się meblościanki, świetnie wpasowują się we wszystkie wnętrza, a ich niskie ceny kuszą wielbicieli częstych zmian. Wystarczy tak niewiele, by tchnąć we wnętrze nowe życie, nie wydając fortuny, ale za do diametralnie zmieniając wygląd, a czasem nawet styl swojego domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here