Grzejniki elektryczne do łazienki – TOP 5 produktów

0
4428

Oferta grzejników elektrycznych do łazienki stale się powiększa. Sklepy proponują coraz to rozmaitsze produkty, a producenci nie próżnują w poszukiwaniu nowych designów i technologii. Paradoksalnie, mnogość ofert utrudnia wybór grzejnika łazienkowego. Szczególnie łatwo mogą się pogubić osoby, które do tej pory nie korzystały z takiego rozwiązania. No właśnie, jak wybrać grzejnik elektryczny do łazienki?

Najlepsze grzejniki łazienkowe

Wybierając grzejnik do łazienki, trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Przede wszystkim należy sobie odpowiedzieć na pytanie, jakie funkcje urządzenie ma pełnić. Tylko grzać czy także suszyć? Konieczne jest również określenie wymaganej mocy. Trzeba też zaznajomić się z budową grzejników oraz ich działaniem. Ponadto, niezwykle ważna jest jakość grzejnika łazienkowego. Czy ma zabezpieczenia antykorozyjne? Czy powłoka wykończeniowa jest najwyższej jakości? Z jakiego materiału został zbudowany?

Nic dziwnego, że wybór elektrycznego grzejnika do łazienki sprawia wielu ludziom problem. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które może wszystko ułatwić. Wystarczy zaznajomić się z powszechnie polecanymi grzejnikami. Taką oto listę, pełną grzejników różnego typu i o różnej mocy, przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie. Dzięki niej wybór stanie się prostszy, a oferty jaśniejsze.

TOP 5 elektrycznych grzejników do łazienki

1. TVX TR 60 – do małych łazienek

https://trzymajsiecieplo.pl/grzejniki-elektryczne-lazienkowe/suszarka-lazienkowa-tvx-tr-60-40w.html

Ten niewielki grzejnik został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dającej efekt lustrzanego połysku. Jego moc całkowita wynosi 40 W, a napięcie zasilania ~230V. Doskonale nadaje się do łazienek, w których nie można przeznaczyć dużej powierzchni na montaż grzejnika. Dodatkowym atutem TVX TR 60 są ruchome, zaokrąglone poprzeczki. Można zatem dostosować ułożenie grzejnika do własnych potrzeb i możliwości danej przestrzeni.

Grzejnik jest mały (66x44x5 cm) i może służyć jako uzupełnienie ogrzewania lub suszarka na ręczniki i ubrania. Posiada regulację temperatury.

2. Atlantic 2012 Chrom – stylowa drabinka

https://trzymajsiecieplo.pl/grzejniki-elektryczne-lazienkowe/elektryczny-grzejnik-lazienkowy-atlantic-2012-chrom-500-w.html

Elektryczne grzejniki do łazienki kojarzone są głównie z tymi drabinkowymi. Przykładem tej klasycznej formy jest Atlantic 2012 Chrom. Tworzy w łazience wyjątkowy klimat i jest niezwykle funkcjonalny. Dzięki dużej ilości poprzeczek (27) można na nim wysuszyć wiele rzeczy. Trzeba jednak liczyć się z tym, że to dość duże urządzenie – jego wysokość to prawie 1,5 m. Ma równie dużą moc, bo aż 500 W.

Posiada dwa zakresy temperatur, w tym tryb EKO. Może służyć jako grzejnik i jako suszarka. Ma także funkcję FROST MODE, która przydaje się na czas dłuższej nieobecności domowników.

3. TVX VE80 – z ruchomymi poprzeczkami

https://trzymajsiecieplo.pl/grzejniki-elektryczne-lazienkowe/suszarka-lazienkowa-tvx-ve-80-60w.html

Ten grzejnik elektryczny do łazienki cechuje się dużą uniwersalnością dzięki 3 podwójnym poprzeczkom, które można dowolnie ustawiać. Dodatkowo nie są one zaokrąglone, jak np. w modelu TVX TR 60, więc przypadną do gustu fanom prostoty.

Moc całkowita tego grzejnika wynosi 60 W. Jest to zatem urządzenie, które posłuży najlepiej jako suszarka łazienkowa. Regulator temperatury umieszczony jest w jego obudowie. TVX VE80 wykonany jest ze stali nierdzewnej.

4. Atlantic Telia MIRROR – grzejnik z lustrem

https://trzymajsiecieplo.pl/grzejniki-elektryczne-lazienkowe/elektryczny-grzejnik-lazienkowy-atlantic-telia-z-lustrem.html

Atlantic Telia MIRROR to grzejnik łazienkowy stworzony do nowoczesnych łazienek. Stanowi połączenie funkcjonalności z innowacyjnością. Grzejnik wyposażony jest w lustro z panelem sterowniczym. Wśród jego dodatkowych funkcji należy wymienić: zegar, sensor światła i ruchu, funkcję przeciwzamrożeniową, funkcję Eco-Start – “otwarte okna”, programator czasowy, elektroniczny wyświetlacz. Posiada także termostat i funkcję BOOST umożliwiającą pracę z maksymalną mocą przez 15 min.

Pod lustrem znajdują się 2 poprzeczki do suszenia ręczników i ubrań. Urządzenie wyposażone jest również w dodatkowy wieszak z boku (haczyk).

5. TVX CL 80 – dla każdego

https://trzymajsiecieplo.pl/grzejniki-elektryczne-lazienkowe/suszarka-lazienkowa-tvx-cl-80-60w.html

TVX CL 80 to tzw. grzejnik dla każdego. Sprawdzi się zarówno w niewielkiej łazience, jak i u osób, które cenią sobie klasyczny, drabinkowy wygląd. Wielkością plasuje się między Atlantic 2012 Chrom a TVX TR 60. Może służyć jako dodatkowe źródło ciepła oraz efektywna suszarka do ubrań o mocy całkowitej 60 W. Posiada płynną regulację temperatury i 6 poprzeczek.

Jeśli dalej masz wątpliwości, który grzejnik elektryczny sprawdzi się w twojej łazience najlepiej, możesz skontaktować się z naszą pomocą techniczną. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszego urządzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here