Mamy dzisiaj do czynienia z mega rozwojem na rynku zabezpieczeń. Chcemy się czuć w pełni bezpiecznie, co jest zrozumiałe. Komfort jest bardzo ważny, więc sięgamy po rozwiązania – nawet te nowoczesne, które bardzo podnoszą standard bezpieczeństwa. Jaki system wybrać, żeby potem nie żałować? Ustalmy jedno, na bezpieczeństwie nie wolno oszczędzać, a często jest tak, że mamy do czynienia z bardzo mocnymi i zaawansowanymi rozwiązaniami.

Monitoring występuje dzisiaj w różnych odmianach. Klasycznej – analogowej, aż po nowoczesną – HD i 4K. Wybierając monitoring musimy brać pod uwagę czy zależy nam na dodatkowych funkcjach czy też nie. Często cena jest głównym kryterium. Chcemy zapłacić jak najmniej. No i stąd cały czas popularne są monitoringi analogowe. Ale umówmy się, nie jest to jakiś szczyt szału jeśli chodzi o zabezpieczenia. Zdecydowanie lepiej będzie postawić na monitoring z transmisją internetową – czyli online. To niezbędna funkcja, żeby wiedzieć – z każdego miejsca na świecie – co dzieje się wokół naszego domowego ogniska. W analogu nie ma takiej możliwości, więc można śmiało odpuścić sobie takie rozwiązanie.

Jakość obrazu też jest mega ważna. Wystarczy – przynajmniej teoretycznie – taki, który daje nam monitoring w formie analogowej. Jednak nie zawsze to zda egzamin, bo intruzi – złodzieje, włamywacze, są bardzo sprytni. Im lepszą jakość obrazu mamy, tym więcej szczegółów identyfikujemy. Dzięki monitoringowi IP – https://www.montersi.pl/wsparcie/porada/kamery-megapikselowe-ip/ – możemy nagrywać nawet w rozdzielczości 4Mpx. Lepsza jakość zapisu obrazu to też większa szansa na to, że trafnie zidentyfikujemy kogoś, kto zalazł nam za skórę.

Sama jakość obrazu to jeszcze nie wszystko. Prosty i tani zapis przy monitoringu IP jest możliwy. Wiele kamer ma wejście na kary pamięci. Dzięki temu, same zapisują przebieg zdarzeń i mogą je archiwizować. To jest dobra opcja dla sklepowych obiektów i wszędzie tam, gdzie zależy na bezpieczeństwie, ale w ramach cięcia kosztów, nie zatrudnia się profesjonalnej ochrony. Dodatkowo – kamery i całe systemy IP cechuje ogromna prostota obsługi, co z kolei sprawia, że mamy do czynienia z bardzo wygodnym użytkowaniem.

To jeden z najlepszych pomysłów na zabezpieczenia w nowoczesnym wydaniu. Monitoring IP to opcja, która w zakresie montażu i obsługi jest po prostu rewelacyjna. Zawsze będziemy w porę ostrzeżeni, nawet jeśli jesteśmy poza domem. Możemy obserwować swój dom, mieć na uwadze absolutnie wszystko. Poza tym, rejestracja obrazu umożliwi potem bardzo łatwą weryfikację i odczyt. Warto poznać nasz system z bliska wystarczy zerknąć na stronę https://www.montersi.pl  . W zakresie tworzenia systemu, można też skonsultować się z nami. Chętnie doradzimy i posłużymy fachowym, rzetelnym wsparciem – https://www.montersi.pl/wsparcie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here