Rolety, czyli funkcjonalna dekoracja każdego okna

W dzisiejszych czasach w sposób szczególny cenimy sobie rozwiązania uniwersalne, czyli zarazem funkcjonalne i estetyczne. Stąd tak duża popularność stylu minimalistycznego, a w związku z tym nie tylko mebli, ale również różnego rodzaju akcesoriów dekoracyjnych – takich jak rolety, które coraz częściej pojawiają się w naszych oknach. Rolety oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, możemy też wybierać pośród wielu wzorów i modeli takich nowoczesnych przesłon okiennych – coraz modniejsze są np. rolety plisowane.

Klasyczne i nowoczesne

Rolety wewnętrzne można z łatwością dopasować do każdego okna – zarówno prostego, typowego dla nowoczesnych budynków, jak i okna balkonowego, czy dachowego. Rolety sprawdzają się także w kamienicach – można powiedzieć, że nie ma takiego okna, do którego nie dałoby się dopasować odpowiedniej rolety.

Jeśli jesteśmy zainteresowani możliwością zainstalowania rolety w wymiarach niestandardowych do równie niestandardowego okna – najlepiej zdecydować się na oferty sklepów internetowych, prowadzonych przez producentów rolet – takich jak rolety24.net. To jeden z popularniejszych “adresów” w Internecie, który warto odwiedzić, jeśli zamierzamy odświeżyć aranżację naszych okien.

Rolety24.net to zarówno modele najpopularniejszych rolet – takich jak rolety mini w wersji standard i rolety mini Dzień i Noc, rolety w kasetach (płaskich oraz przestrzennych), rolety w kasetach z prowadnicami, rolety z prowadzeniem żyłkowym, jak i rolety niestandardowe – wykonywane na indywidualne zamówienie klientów.

Rolety – nowe rozwiązania 

Jeszcze kilka lat temu nowością na rynku rolet były nowatorskie rolety Dzień i Noc, w charakterystyczne pasy, dzięki którym można regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia przez okno. To rozwiązanie wygodne i funkcjonalne, przy tym tego rodzaju rolety również świetnie prezentują się w oknie, dodając mu lekkości i plastycznej atrakcyjności. Podobnie dużym zainteresowaniem cieszą się rolety w wersji standard, które dzięki zastosowaniu specjalnej warstwy, wykazują się większym stopniem termoizolacyjności, co jest szczególnie cenne w upalne dni.

Obecnie rolety okienne to nie tylko materiał, dzięki któremu możemy zaciemnić wybrany fragment okna od góry lub rolety Dzień i Noc, ale również rolety plisowane, inaczej zwane harmonijkowymi czy po prostu plisami. To wyjątkowe rolety, które nadają oknu lekkości i stylu. Można je przesuwać po oknie w różne strony, dlatego w przeciwieństwie do innych typów rolet, plisy mogą zaciemnić nawet środkowy fragment okna i inne, wybrane np. w zależności od tego, ile światła chcemy wpuścić do pokoju.

Plisy rewelacyjnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach, dodają też uroku wnętrzom utrzymanym w bardziej klasycznym stylu. W sklepie rolety24.net oferowane są rolety plisowane ze specjalną warstwą, która zapobiega osadzaniu się kurzu, dzięki czemu łatwo je utrzymać w czystości. Rolety to niedrogi, efektywny i zarazem efektowny sposób na nowoczesne zagospodarowanie okna standardowego i nietypowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here