Porcelana

Chcesz wiedzieć, skąd pochodzi najlepsza polska porcelana? Chcesz wiedzieć, gdzie ją kupić? Odpowiedzi są proste, ale zacznijmy od zalet takiej porcelany, żebyś pod koniec artykułu był pewien lub była pewna, że chcesz ją kupić.

Porcelana na ogół jest określana mianem białego złota, ponieważ jest droga, jest wytrzymała, jest elegancka i poza użytkiem praktycznym, po prostu zdobi stół. Wytrzymałość porcelany definiuje jej nieścieralność, przez co taka zastawa potrafi przetrwać lata, a nawet dekady. Eleganckie i smukłe wykończenia łączą się w parze z delikatnością i lekkością porcelanowych produktów. Zastawa porcelanowa jest perfekcyjna do urządzania stołów na rodzinnych spotkaniach, na święta, szczególne okazje, celebracje wydarzeń, które mają znaczenie w najbliższym gronie.

Wracając do głównego pytania, mianowicie gdzie kupić taką zastawę lub też gdzie jest ona produkowana, to odpowiedź brzmi — w Ćmielowie.

Porcelana z Ćmielowa i Chodzieży

Porcelana z Ćmielowa jest uznawana za jedną z najlepszych, jeśli nie najlepszą porcelaną w Polsce. Firma, która działa od ponad 300 lat, wywodzi się z Ćmielowa oraz Chodzieży. Porcelana z Chodzieży, czyli zastawy, które wywodzą się z wielu setek lat doświadczenia, a co za tym idzie — są tworzone z perfekcją oraz ogromnym doświadczeniem. Aktualnie firma z Ćmielowa i Chodzieży w połączeniu z firmą Lubiana tworzą Polską Grupę Porcelanową, która stoi na czele jakości i doskonałości wyrobów porcelanowych.

Jeżeli kiedykolwiek czułeś lub czułaś potrzebę ozdobienia stołu czymś innym niż zwykły talerz lub też odczułeś lub odczułaś brak czegoś, co by wzbogaciło wystrój, nadało mu więcej elegancji, stworzyło klimat urokliwy, to nie powinno zajmować Ci to więcej głowy, ponieważ rozwiązanie jest bardzo proste, a produkty są dostępne na stronie producenta. Gwarantowana jakość i doświadczenie twórców powinno starczyć za ich wizytówkę.

Cena, oczywiście, za białe złoto jest wysoka. Nie mniej jest to mała cena w porównaniu do elegancji, jaką wniesie ze sobą taka zastawa. Piękne, ręcznie zdobione filiżanki, talerze, karafki, czajniczki, bulionówki, kubki, sztućce. Wszystko to na wyciągnięcie ręki w sklepie internetowym, w którym znajdziemy połączoną ofertę wszystkich trzech wyżej wymienionych firm.

Wszystkie wspaniałe kolekcje, jak np. Calineczka z Ćmielowa, Vega z Chodzieży czy Magnolia z Lubiany czekają, aż ktoś zdobędzie się na ten krok i postanowi sprawić, aby nie tylko mieszkanie czy dom wyglądały wspaniale, ale też stół jadalny, przy którym przecież tak często spędzamy czas z najbliższymi nam osobami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here