nagrobki

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele przeróżnych zakładów kamieniarskich, które konkurują między sobą poprzez zachęcanie atrakcyjniejszą ofertą lub ceną. Z ich usług korzystają osoby chcące przygotować swój własny nagrobek na przyszłość, wymienić stary pomnik na nowocześniejszy lub postawić nowy nagrobek. Wzniesienie pomnika nie jest tanim i prostym zadaniem, dlatego też warto poważnie zastanowić się nad wyborem odpowiedniego zakładu kamieniarskiego, który profesjonalnie i według naszych potrzeb wykona powierzone mu obowiązki.

Czym należy się kierować przy wyborze zakładu kamieniarskiego?

Zanim wybierzemy konkretny zakład kamieniarski powinniśmy przyjrzeć się ofertom przynajmniej kilku zakładów. Cennych wskazówek udzielić może również grabarz na cmentarzu lub znajomi, którzy zlecali już wykonywali nagrobku i są zadowoleni z wybranych usług. Ponadto wiele informacji i opinii o zakładach kamieniarskich można znaleźć w Internecie.  

Jeżeli już będziemy posiadać jakieś wiadomości odnośnie interesujących nas zakładów powinniśmy umówić się na osobiste wizyty w konkretnych zakładach kamieniarskich (poleca się wybrać przynajmniej 3 zakłady). W czasie spotkania można dowiedzieć się wielu cennych informacji np. jaki rodzaj kamienia jest najtrwalszy lub najłatwiejszy do utrzymania w czystości, a także przyjrzeć się gotowym realizacjom. Dodatkowo kamieniarze na osobistych spotkaniach chętniej podają konkretne ceny i tworzą indywidualną ofertę pod oczekiwania klienta. Na życzenie interesanta przekazują informację o nagrobkach wykonanych przez ich pracowników, które stoją na cmentarzach od wielu lat. Dzięki temu klient może osobiście sprawdzić, jak wyglądają i w jakim stanie utrzymują się pomniki. Podczas wizyty na cmentarzu można przyjrzeć się konkretnym dziełom zakładu kamieniarskiego. Sprawdzić, czy pomniki dobrze wpasowują się do całego układu architektonicznego, a także zobaczyć, czy kamieniarz dostosowuje wysokości nagrobków do  pomników znajdujących się wokół.

Zanim zdecydujemy się na konkretny zakład kamieniarski powinniśmy zwrócić uwagę na jego ofertę. Sprawdzić, czy firma proponuje kompleksowe rozwiązania, czy zajmuje się pojedynczymi zleceniami np. wykonanie nagrobka, przygotowanie podłoża lub sprzedaż gotowego wazonu. Jeżeli zakład kamieniarski nie posiada w swojej ofercie pełnej obsługi klienta (wykonanie nagrobka, wazonu, krzyża, przygotowanie podłoża i dodatkowe) to z pewnością sprzedaje gotowe rozwiązania ściągane z zagranicy. Warto również dowiedzieć się, czy zakład proponuje usługi czyszczenia i impregnacji nagrobków. Jeżeli oferuje typu świadczenia to mamy pewność, że wybrany zakład jest profesjonalną firmą, która bierze odpowiedzialność za swoje czyny, umie doradzić i pomóc wybrać najlepsze rozwiązania.

Renomowane i sprawdzone zakłady kamieniarskie

Po dokładnym zweryfikowaniu ofert proponowanych przez zakłady kamieniarskie w naszej okolicy będziemy mieli pewność, że zdecydowaliśmy się na najlepszą firmę. Współcześnie wiele osób wybiera i docenia zakład kamieniarski Celtic. Oferuje on najwyższej jakości nagrobki Szczecin, które tworzone są przez doświadczonych kamieniarzy.

Nagrobki Szczecin najczęściej wykonywane są z wysokiej jakości granitu i formowane według  osobistych potrzeb. Pracownicy zakładu Celtic chętnie służą pomocą i umiejętnie doradzają, jakie rozwiązania są najlepsze dla klienta. Dzięki doskonałej obsłudze i doświadczeniu zakład Celtic wykonuje niezawodne i zjawiskowe nagrobki Szczecin. Więcej informacji odnośnie ich usług można dowiedzieć się na nagrobki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here