Okazuje się, że to właśnie pranie jest jedną z najczęściej wymienianych czynności, jeśli pod uwagę weźmiemy wszystkie nielubiane, które musimy wykonywać w ramach domowych obowiązków. Ciekawostką jest jednak fakt, że proponowane dzisiaj nowoczesne technologie mogą nas w tej czynności wyręczyć. Jeśli tylko postawimy na inteligentne rozwiązania, pranie okaże się przyjemnością, która generuje oszczędności, a nie koszty. Dowiedz się więcej.

Najnowsza pralka Samsung, którą możesz zarządzać zdalnie

Pralka qdrive to najnowsza propozycja Samsunga. Zawiera ogrom inteligentnych rozwiązań, dzięki którym pranie może być teraz realizowane bez najmniejszego wysiłku. Sztuczna inteligencja trzeciego wymiaru wyręcza nas w uprzykrzających czynnościach i dokładnie tak jest właśnie w przypadku prania. Najnowsza pralka Samsung ma wbudowany komputer i moduł WI-FI, dzięki któremu łączy się ze zdalnie zarządzaną lodówką.

Wystarczy odpowiedni aplikacja na smartfonie, by włączyć pranie, ustawić odpowiedni program albo zakończyć cykl prania wcześniej, w razie zaistniałej potrzeby. Dlaczego zarządzanie odbywa się przy wykorzystaniu lodówki? Bo ta stoi przecież w kuchni, która jest nierzadko centrum całego domu. Wielki ekran pozwala na realizację szeregu operacji, które wiążą się z uzyskaniem optymalnej czystości ubrań.

Cechy inteligentnego prania

Najnowsza pralka Samsung jest odpowiedzią na coraz większe wymagania użytkowników. Po rewolucji, jaką zapoczątkowały drzwi addwash, dzięki którym możliwe jest dorzucanie ubrań do prania w trakcie użytkowania pralki, przyszedł czas na kolejne innowacje.

Drzwi addwash to już standard, który zresztą również posiada pralka qdrive. Ta oferuje jednak o wiele więcej. Użytkownik może cieszyć się z większego standardu. Taki uzyskuje się między innymi poprzez autodozownik, który sam dobiera odpowiednią ilość detergentu do rodzaju zabrudzeń ubrań oraz ilość wody zależnie od wagi wsadu. Dzięki temu ubrania są zawsze idealnie doprane.

Bonusy, które daje pralka qdrive

Niezwykle cicha praca, oszczędności prądu nawet do 20% kosztów z tego tytułu. Do tego pranie szybkie i idealnie czyste. Możliwość dorzucania ubrań w trakcie prania, jaką dają drzwi addwash, automatyczny dozownik oraz czujnik wagi wsadu, który kontroluje odpowiedni pobór wody i detergentów.

Możliwość zdalnej obsługi pralki, która oszczędza czas i daje komfort podczas wykonywania codziennych obowiązków. Wreszcie jest czas na przyjemności i relaks, a czynności, które kiedyś były udręką, dzisiaj stają się jedynie epizodem aktywności każdego dnia.

Bo centrum dowodzenia jest w kuchni

Przełom w dziedzinie prania gwarantuje trzecia generacja Family Hub. To program zdalnego sterowania sprzętami domowego użytku, w tym pralki. Serce systemu to inteligentna lodówka, która posiada duży ekran, idealny do zarządzania praniem bez konieczności wychodzenia z kuchni. Wystarczy aplikacja na smartfonie i połączenie WI-FI, by na odległość móc włączyć pralkę, ustawić odpowiedni program czy nastawić jej automatyczne wyłączenie.

Co ważne, twórcy Family Hub zwracają uwagę nie tylko na pranie. Dzięki lodówce można zarządzać oświetleniem w całym domu albo odkurzaczem. Będąc w sklepie, można zobaczyć wnętrze lodówki, by sprawdzić jakich produktów w niej brakuje. Lodówka może służyć też za odtwarzacz muzyki czy filmów. Staje się multimedialnym urządzeniem nowej ery.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here