Colebrook Bosson Saunders

Na efektywność pracownika wpływa mnóstwo czynników. To nie tylko wewnętrzna motywacja czy feedback od przełożonego, ale również środowisko pracy. Tak jak biura najczęściej są przystosowane do wykonywania obowiązków służbowych, tak podczas home office może być bardzo trudno odpowiednio rozplanować sobie przestrzeń. W tym artykule podpowiemy Ci, od czego zacząć.

Jak pracować efektywniej na home office i nie tylko?

Pierwszą podstawową zasadą pracy zdalnej jest znalezienie sobie cichego kąta w domu. Praca z łóżka nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem. Wydzielenie sobie osobnej strefy na wykonywanie zadań służbowych to najlepsze, co można zrobić. Co powinno znaleźć się w obrębie takiej przestrzeni? Przede wszystkim masywne biurko. Bardzo ważny jest również wygodny fotel. Udogodnienia takie jak regulacja wysokości czy podłokietniki to absolutny must have. Dobrze, gdy oparcie jest odchylane, ponieważ umożliwia to zmianę pozycji. Do pracy biurowej przydatny okaże się również drugi monitor. Umożliwi on wykonywanie wielu zadań równocześnie. Jednak nie każdy posiada wystarczającą ilość miejsca na takie rozwiązanie. Co zrobić w takiej sytuacji? Istnieje wiele akcesoriów, które pozwalają zaoszczędzić przestrzeń na biurku. Jednym z nich jest Colebrook Bosson Saunders CBS Arm.

Colebrook Bosson Saunders – wygoda, jaką zapewnia CBS Arm

Colebrook Bosson Saunders, czyli CBS Arm, to praktyczne ramię pozwalające utrzymać nawet do trzech monitorów. To ogromne ułatwienie dla osób mających ograniczoną ilość miejsca. Dzięki możliwości regulacji, bez problemu udaje się dopasować optymalną wysokość. Co ważne, CBS Arm zapewnia stabilność, dlatego nie trzeba martwić się o to, że ekran spadnie i ulegnie zniszczeniu. To ergonomiczne akcesorium dostępne jest w wielu wariantach, które możesz sprawdzić między innymi na stronie https://www.bakata.pl/marki/cbs/. Colebrook Bosson Saunders z pewnością sprawi, że praca będzie przyjemniejsza, jak i efektywniejsza. Jeśli jednak szukasz czegoś, co przyda Ci się również podczas odpoczynku, postaw na uchwyt od laptopa. Tego typu gadżety nie kosztują wiele, ale mogą naprawdę wiele zmienić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here