7 prezentów na Walentynki dla niego

Zbliża się 14 lutego, a nie wiesz, co podarować swojemu ukochanemu? Nie chcesz kupować mu kolejnej poduszki w kształcie serca lub pary bokserek? W tym roku postaw na coś oryginalniejszego, zrób partnerowi niespodziankę. Poniżej prezentujemy kilka pomysłów na walentynkowe prezenty dla niego.

Męskie gadżety

Który mężczyzna oprze się gadżetom? Niemal wszyscy uwielbiają małe elektroniczne cudeńka, zwłaszcza te, które są naprawdę praktyczne. Przejrzyj sklepy internetowe, wiele oferuje naprawdę ciekawe rzeczy, które chciałby mieć każdy chłopak. Możesz zamówić na przykład uciekający budzik albo taki, do którego się strzela, aby go wyłączyć. Inna propozycja to wypasiony sportowy zegarek z wieloma funkcjami, niezbędny dla każdego biegacza.

Coś dla hobbysty

Czy wiesz, czym pasjonuje się Twój partner? Sprawisz mu wielką niespodziankę, jeśli na Walentynki kupisz mu coś związanego z jego zainteresowaniami. Meloman na pewno ucieszy się z płyty swojego ulubionego zespołu, modelarz z kolejnego samolotu do sklejania, a zapalony czytelnik z najnowszej książki podziwianego autora.

Sportowi pasjonaci

Trudno odkleić Twoją drugą połówkę od telewizora, gdy właśnie transmitują mecz? A może Twój parner biega w maratonach? Jeśli masz w domu zapalonego sportowca, podaruj mu coś, co będzie nawiązywało do sportu. Ale zanim kupisz koszulkę ulubionej drużyny, dokładnie sprawdź, czy to na pewno ta właściwa. Prezenty na Walentynki, które docenią kibice, to na przykład bilety na mecz lub plakat z autografami.

Dobry alkohol

Wielu mężczyzn gustuje w dobrych jakościowo trunkach. Jeśli Twój partner jest jednym z nich, zastanów się nad zakupem wina lub whisky. Gatunkowy alkohol jest prezentem uniwersalnym, dobrym na każdą okazję. Zanim wręczysz butelkę ukochanemu, ładnie ją zapakuj i przewiąż wstążką, dzięki temu będzie wyglądać bardziej elegancko. Możesz też kupić wino w specjalnych drewnianych skrzynkach, często razem z akcesoriami.

Odrobina pikanterii

Jeśli nie jesteście zbyt wstydliwą parą, możesz podarować partnerowi z okazji Dnia Zakochanych erotyczną grę karcianą. Wspólna zabawa pobudzi wasze zmysły i ożywi związek. Jednak nie każdemu może odpowiadać tak odważny prezent, dlatego dobrze się zastanów, jak ukochany może zareagować na taki upominek.

Elegancja w męskim wydaniu

Prezenty na Walentynki, które sprawdzą się w przypadku eleganckich mężczyzn, to między innymi markowy skórzany portfel, gustowny krawat, grawerowane spinki do mankietów. Zadowolisz nimi biznesmena, prawnika, lekarza, przedstawiciela handlowego. Ale nie każdemu odpowiadają takie szykowne podarunki, niektórzy wolą mniej formalny styl. Zanim kupisz ukochanemu krawat, zastanów się kiedy ostatni raz widziałaś go w garniturze.

Wspólne zdjęcia dla romantyka

Chociaż mówi się, że mężczyźni nie płaczą, to wiadomo, że są wśród nich też romantycy. Jeśli chciałabyś dać swojemu ukochanemu coś, co będzie mu przypominało o miłych spędzonych razem chwilach, zrób dla niego fotoalbum z wywołanych zdjęć lub zamów gotową fotoksiążkę. Możesz też wybrać jedną szczególną fotografię i oprawić ją w ramkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here