TOTU Warszawa Szkoła Rysunku i Malarstwa to przestrzeń twórcza, kursy, warsztaty, zajęcia dla kandydatów na studia artystyczne i architektoniczne (Architektura, ASP) oraz dla wszystkich osób o każdej kategorii wiekowej. Nasze kursy skutecznie przygotowują wszystkich kandydatów na Architekturę oraz Akademię Sztuk Pięknych, a także na inne uczelnie artystyczne i pokrewne w Polsce i za granicą –http://totu.net.pl/.

Wyróżniają nas wysokie wyniki. Osoby chcące rozwijać się zawodowo w kreatywnych branżach również mogą skorzystać z naszych zajęć. Regularna praca naszych kursantów połączona z pracą naszych nauczycieli oraz zajęciami uzupełniającymi, dodatkowymi bezpłatnymi lekcjami i całą ofertą warsztatów, przynosi sukces, satysfakcję, ale jednocześnie radość tworzenia z obu stron. To także okazja do złapania kontaktu z osobami z branży, znajomości i przyjaźnie trwające nawet długo po ukończeniu nauki w TOTU. W naszej ofercie znajdują się spotkania, wykłady, wyzwania i inne artystyczne akcje i przedsięwzięcia – to właśnie zadecydowało o naszej popularności. U nas każdy czuje się jak u siebie i może bez obaw rozwijać swoje pasje, kształcić się w danym kierunku. Dajemy impuls do działania, pokazujemy kreatywne kierunki, nowe techniki, możliwości zawodowe. Po naszej szkole możesz pracować m.in. jako: architekt, grafik, ilustrator, concept artysta, tatuażysta, projektant mody i wiele innych.

Prowadzimy wiele interesujących zajęć, które pogrupowane są następująco: kursy stałe, cykliczne i warsztaty. Każde z nich mają różne zadanie i odbywają się w innym trybie czasowym. Kursy stałe – kursy stale znajdujące się w naszej ofercie, trwające cały rok szkolny – od września do czerwca. Każda osoba może dołączyć do poszczególnych grup w dowolnym momencie. Kursy te doskonale przygotowują na studia architektoniczne i artystyczne. Są również dostępne dla osób które nie zdają egzaminów, ale mają inny cel lub potrzebę nauki rysunku i malarstwa. Można się kształcić na takich profilach jak: Architektura i Architektura Krajobrazu, Wzornictwo, Grafika, Architektura Wnętrz, Projektowanie ubioru, Hobby – profil ogólny oraz Totusie (zajęcia dla dzieci). Podczas kursów kandydaci na studia przerabiają materiał którego opanowanie jest niezbędne do rozpoczęcia następnego etapu egzaminów wstępnych. Pomagamy również w skompletowaniu, prezentacji, uzupełnieniu/doborze prac do teczek egzaminacyjnych lub portfolio. Kursy cykliczne – organizowane okresowo w pracowni TOTU Warszawa i Kraków o bardzo zróżnicowanej tematyce, dla wszystkich osób interesujących się działalnością artystyczną w różnych kontekstach. Przeważnie o większej intensywności, mają różne terminy. W zależności od danego kursu odbywają się one w trybie tygodniowym (zajęcia codziennie przez 5 dni w tygodniu) lub weekendowym (zajęcia w sobotę lub w sobotę i niedzielę przez jeden lub kilka miesięcy). Są to np. wakacje i ferie. Można tu znaleźć kursy: twirzenia storyboardu, rysunku żurnalowego, kursy concept art. I digital painting, kursy tworzenia wizualizacji, kursy tematyczne dla dzieci. Warsztaty – odbywają się w różnych terminach i są to krótkie, zazwyczaj jednodniowe zajęcia o bardzo różnej tematyce, dla wszystkich osób bez ograniczeń wiekowych. Organizujemy również warsztaty bezpłatne i różnego rodzaju spotkania i wykłady w ramach warsztatów tematycznych.

TOTU Szkoła Rysunku i Malarstwa działa w Warszawie i Krakowie. Każda pracownia jest zlokalizowana w samym sercu miasta, doskonale skomunikowana i starannie urządzona w klimatycznych kamienicach. Właściciele TOTU, architekci i artyści Magda i Marcin dbają o każdy detal każdej pracowni, wnętrza i atmosfera sprzyja wszelkim działaniom twórczym oraz budowaniem przyjacielskich relacji co owocuje zarówno efektami w nauce jak i ogólnym rozwoju artystycznym.

Celem TOTU jest stworzenie takiego środowiska, aby kadra nauczycielska i wszyscy kursanci czuli się w TOTU jak u siebie w domu i wymieniali się doświadczeniami oraz przyswajali umiejętności w najbardziej przystępny i inspirujący sposób. Nasza kadra nauczycielska to doświadczeni pracownicy, czynni zawodowo architekci, graficy, projektanci, rysownicy i artyści, na co dzień pracujący w branżach kreatywnych lub aktywnie działający i promujący swoje osiągnięcia. Dzięki takim pracownikom nasi uczniowie czują się pewni i doceniani, a także wiedzą, że mogą się nauczyć wielu rzeczy. Co jakiś czas organizowane są dni otwarte, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Wstęp wolny. Przyjdź i spróbuj swoich sił, zarażamy pasją i cenimy osoby mające własne upodobania. Nie sposób wymienić wszystkich zalet naszej Szkoły i opisać ją kompleksowo, dlatego zachęcamy do sprawdzenia szczegółowych informacji o naszej Szkole i odwiedzeniu http://totu.net.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here