Co to jest TORRI, KUO, HERG i e.CANUCCIA?

Co powiecie na grzejnik łazienkowy w formie kolorowej słomki do napojów, służący jednocześnie za wieszak na ręczniki? Współcześni producenci grzejników, odpowiadając na coraz bardziej wymagające gusta klientów, tworzą często prawdziwe designerskie perełki. Poznajcie szeroką gamę różnego rodzaju grzejników.

Kto wynalazł grzejnik?

Zanim jednak poznacie współczesne grzejniki ozdobne, poznajcie krótką historię grzejnika. Otóż mimo iż powszechnie uważa się, że to Starożytni Rzymianie wynaleźli centralne ogrzewanie, to pewna rosyjska elektrociepłownia po krótkim dochodzeniu odkryła, że pierwszy grzejnik zamontowano dopiero w 1855 roku (oczywiście w Petersburgu), a jego wynalazcą był Franz San Gall.

Szeroka  gama grzejników dekoracyjnych

 • ALL – to grzejniki łazienkowe charakteryzujące się lekkim, minimalistycznym wzornictwem. To elegancka, prostokątna rama ozdobiona poziomymi rurami służącymi za podgrzewane wieszaki na ręczniki. Poza tym szyny na ręczniki są lekko zakrzywione i pochylone w dół, co ułatwia oraz znacznie przyspiesza suszenie. Lekko. Elegancko. Efektywnie.
 • CLAK – minimalistyczne, o wyrafinowanej estetyce. Ułożone poziomo albo pionowo. Złote, srebrne lub stalowe.
 • RAW – cechą tego rodzaju grzejnika jest oryginalność. Wykonany jest z okrągłych, zakrzywionych rurek, połączonych w skrzynki charakteryzujące się skrzyżowaniem centralnych rur. Trójwymiarowe. Przypominające rusztowania. Pasujące do każdego stylu – od nowoczesnego, przez rustykalny, do klasycznego.
 • CLARK – ultra-cienkie blachy stalowe, asymetrycznie pocięte. Wyjątkowo oryginalne.
 • HERG – dekoracyjne grzejniki naścienne proponowane przez producenta grzejników. Wyglądem przypominające grzejniki ozdobne żeliwne. Majestatycznie wznoszące się do sufitu. Dumne i nowoczesne.
 • CLIP – grzejniki łazienkowe cechujące się innowacyjnym stylem. Dynamiczne. Oryginalne. Funkcjonalne. Efektywne. Czyli designerskie grzejniki w niekonwencjonalnym, pop-artowym stylu, perfekcyjnie harmonizującym z innymi stylami. Dodaje osobowości pomieszczeniom. Czerpie inspirację ze sprężyn skrętnych. Łączy w sobie technologię, estetykę i wydajność.
 • TORRI – grzejniki ozdobne inspirowane postrzępioną panoramą współczesnych wielkich miast. Wykonane z równoległych stalowych ostrzy. Pozbawione elementów ozdobnych. Mające dużą moc grzewczą. Stalowe ostrza cięte tak, aby stworzyć wspaniałą grę światła i cienia.
 • KUO – producent grzejników tym razem przygotował coś, co jest ukłonem w stronę japońskiego minimalizmu. Czyli czysta forma płaskiej płyty z pionowymi elementami po bokach tworzącymi poczucie smukłości i lekkości. Owe grzejniki łazienkowe to połączenie oryginalności z wydajnością, gdyż są zaprojektowane tak, aby idealnie pasowały do małych pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.
 • REGULAR – grzejniki mające wiele rozmiarów, dzięki czemu będą pasowały do każdego pomieszczenia. Z równoległymi stalowymi żebrami ustawionymi w odległości 50 lub 80 mm – w zależności od życzenia klienta. Elastyczne i eleganckie.
 • ROME – oto grzejnik ekskluzywny. Producent grzejników tym razem przygotował prawdziwą wisienkę na torcie. Cienkie panele, z podwójnym wieszakiem na ręcznik, otwarte na trzy strony. Wzbudzają zainteresowanie. Intrygują.
 • OPEN – panele ze spłaszczonymi rurami, przyspawane do umieszczanych z tyłu kolektorów, tworzących idealnie płaską grzewczą powierzchnię. Słowem bardzo oryginalne.
 • eCANNUCCIA – bardzo zabawne grzejniki elektryczne. Zainspirowane zwykłą słomką do napojów. Dla ludzi, którzy pragną naprawdę czegoś wyjątkowego. Grzejnik może być jednocześnie wieszakiem na ręczniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here