Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? Wybierz domy Naramowice - ciesz się komfortem, bezpieczeństwem oraz dogodną lokalizacją

Poszukując wymarzonego domu, głównie zwracamy uwagę na cenę oraz lokalizację. Obecnie ceny domów i mieszkań stale ulegają zmianom, aby wybrać korzystną ofertę musimy przyjrzeć się dokładnie jej szczegółowym składnikom i samodzielnie ocenić ich wartość. Jeżeli dom położony jest blisko centrum, a jednocześnie w pobliżu natury (lasów), wokół znajdują się sklepy spożywcze, szkoły, urzędy i przystanki komunikacji miejskiej musimy mieć świadomość, że tego typu nieruchomości kosztują niemało, ale równorzędnie gwarantują nam wysoki komfort i pokrywają się z naszymi wygórowanymi oczekiwaniami.

Współcześnie bardzo atrakcyjną ofertą są domy Naramowice położone w Poznaniu. To świetna inwestycja pod każdym względem, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo, wygodę oraz reprezentacyjność.

Domy Naramowice – opis nieruchomości, lokalizacja i zalety dla mieszkańców

Lokalizacja i cechy charakterystyczne nieruchomości

Domy Naramowice położone są przy ulicy Naramowickiej w Poznaniu na Umultowie. Mają idealną lokalizację, która pozwala na szybkie dojazdy, zakupy, komfortowe załatwianie niezbędnych spraw oraz codziennych obowiązków. W okolicy domów znajdziemy wiele sklepów spożywczych, piekarni, przedszkola, szkoły, urzędy, a także przystanki autobusowe. Domy mają powierzchnię użytkową od 106 do 115 m2. Dodatkowo każdy z budynków ma do dyspozycji działkę o wielkości około 300 m2. Wszystkie domy zbudowane są zgodnie z normami prawnymi oraz ekologicznymi. Odznaczają się nowoczesnością, ciekawym designem oraz komfortowym rozłożeniem pomieszczeń.

Domy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które przyjazne są dla środowiska i zapewniają długowieczne wykorzystanie. Ściany działowe i nośne domów stworzone zostały z cegły ceramicznej. Dachy pokrywa dachówka ceramiczne marki Brass. Ściany wewnętrzne wykończone są tynkami gipsowymi maszynowymi, zaś posadzki i schody wykonane zostały z betonu.

Domy Naramowice to gwarancja utrzymania pożądanej temperatury wewnątrz pomieszczeń przez cały rok. Wszystkie pomieszczenia poza sypialniami posiadają ogrzewanie podłogowe. W salonie wydzielone jest miejsce na kominek, zaś w dolnej łazience zainstalowany jest  piec kondensacyjny z zasobnikiem marki Viessmann. Ponadto dogodną temperaturę o różnej porze roku pomagają utrzymać wysokiej jakości okna plastikowe pięciokomorowe i grube 15-centymetrowe ocieplenie zewnętrzne budynku.

Korzyści dla mieszkańców

Naramowice domy to nowoczesne i bezpieczne osiedle noveolendry. Pozwalają na doskonały wypoczynek dla osób aktywnych, ponieważ mieszczą się w pobliżu Rezerwatu Żurawiniec, Góry Morasko, wybrzeża Warty, a także Nadwarciańskiego Szlaku Rowerowego. Bez problemu w tym miejscu każdy znajdzie sobie dowolny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Bliskość centrum dodatkowo sprzyja spontanicznym spotkaniom, wypadom na zakupy lub wykonywaniu codziennych obowiązków. Domy mają łatwy dostęp do infrastruktury i sieci komunikacji miejskiej, dzięki temu pozwalają w szybkim czasie dostać się do centrum miasta i załatwić najpotrzebniejsze sprawy.

W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze, piekarnie, szkoły, przedszkola, urzędy, placówki bankowe, kawiarnie i restauracje, stacja benzynowa, poczta, przychodnie, apteki – praktycznie wszystko można załatwić w swojej okolicy. Domy Nove Olendry to miejsce bezpieczne i komfortowe, w którym osoby dorosłe odnajdą spokój i poczucie bezpieczeństwa, zaś dzieci możliwość rozwoju i zabawy na świeżym powietrzu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here